SLOVENSKÝ POHÁR : OŠK BANÍK STRÁŇAVY "A" - MŠK FOMAT MARTIN 0:1

Správca

OŠK Baník Stráňavy "A" - MŠK FOMAT Martin 0:1

Góly: 70´Moďoroši F. (PK), ŽK: Boďa M., Moďoroši F., Palenčár P., Rozhodoval: Faber J., Počet divákov: 400

Zostava OŠK Baník Stráňavy "A": Klocáň T., Janči M. (K), Janči L., Ivan M., Bugala R., Ďuratný T., Zajac M., Chrachala M. (89´Brezáni J.), Lajš M., Schmiester P. (82´Kubica M.), Remek M. (85´Chasník M.)

Dňa 13.08.2019 o 17.00 hod. sa odohralo druhé kolo Slovenského pohára "SLOVNAFT CUP" medzi OŠK Baník Stráňavy "A" a MŠK FOMAT Martin. Zápas sa odohral za krásneho slnečného počasia a pred peknou návštevou skandujúcich divákov. Touto cestou by sme sa chceli poďakovať všetkým fanúšikom za príjemnú atmosféru! 

Tréner A- mužstva Ján Janči: Myslím si, že to bol zápas na úrovni tretej ligy. Pričinili sa o to obe mužstvá, či už Martin ako aj my domáci. Prispôsobili sme sa štýlu hry Martina, bojovali sme, hrali sme otvorenú partiu, takže chlapcom musím poďakovať. Veľmi dobrý výkon, nechali srdiečko na ihrisku a ukázali ako sa má hrať za Stráňavy. Je mi ľúto, že zápas rozhodla penalta, ale taký je futbal a my to musíme akceptovať. Blahoželám Martinu k postupu a mojim chlapcom k predvedenému výkonu.

Naši sponzori

Jeden tím,
jedna vášeň,
jedna hra!
Spoločne pre futbal, spoločnou cestou za úspechom.