OŠK BANÍK STRÁŇAVY "A" - FK SLOVAN ŽABOKREKY 3:0

Správca

OŠK Baník Stráňavy "A" - FK Slovan Žabokreky 3:0

Góly: Remek M., Lajš M., Bugala R., ŽK: Janči L. - Jesenský B., Frkáň T., Rozhodoval: Šlapka L., Počet divákov: 100

Zostava OŠK Baník Stráňavy "A": Sága M., Janči M. (K), Janči L., Bugala R., Ďuratný T. (84´Louda D.), Zajac M., Chrachala M. (66´Brezáni J.), Lajš M., Schmiester P. (46´Remek M.), Veselovský R., Ivan M.

Zostava FK Slovan Žabokreky: Vidlák M., Kalnický P. (K), Šmehýl P. (26´Kupčo M. (77´Brna F.), Jesenský B., Frkáň T., Štefanides M., Fúčela M., Turčina L., Hideg A., Kračmer J., Povinec P. (85´Hrončo L.)

Futbalový víkend v Stráňavách nám uzatvorili naši Áčkari, ktorí po prehratom zápase v susednej Rosine si chceli napraviť chuť a na domácom štadióne privítali FK Slovan Žabokreky. Prvý polčas sme Žabokreky zatlačili, vytvorili sme aj gólové príležitosti, ale tie sa nám nepodarilo premeniť. Po zmene strán Áčkari začali diktovať tempo hry a zápas začali mať vo svojich rukách. V 54´minúte otvoril skóre stretnutia Mário Remek, ktorý hlavičkou strelil gól na 1:0. Zhruba o desať minút zaúradoval opäť náš strelec Michal Lajš a bolo 2:0. Sedem minút do konca zápasu ešte prikrášlil výsledok Róbert Bugala - 3:0. Aj napriek horúčave sme zápas zvládli a pripisujeme si ďalšie tri body. Za najlepšieho hráča bol vyhlásený Róbert Bugala, ktorý dostal od sponzorujúcej firmy KOVEX vecnú cenu. Gratulujeme!