TJ BABKOV - OŠK BANÍK STRÁŇAVY "B" 0:5

Správca

Sviatok práce nám uzatvorilo naše B-mužstvo, ktoré cestovalo do Babkova. Stráňavci sa ujali vedenia už v 4. minúte gólom Andreja Kella na 1:0. Tri minúty pred koncom prvého polčasu zvyšoval na 2:0 Martin Chasník. Do druhého polčasu lepšie vstúpili Béčkari a pridali ďalšie 3 góly, a tak nedali súperovi šancu, o čom svedčí aj konečný výsledok 0:5 pre Stráňavy "B".

TJ Babkov - OŠK Baník Stráňavy "B" 0:5

Góly: 2x Chasník M., Kello A., Ďanovský M., Hreus P., ŽK: Chobot P., Turoň J. - Smetana T., ČK: Drnda K., Rozhodoval: Hollý, Počet divákov: 51

Zostava OŠK Baník Stráňavy "B": Mydlo R., Ondák M., Lončík P. (K), Lončík T., Lončík L., Ďanovský M., Kello A., Chasník M., Smetana T. (46´Harciník L.), Holúbek E. (78´Hreus P.), Remek M.

Zostava TJ Babkov: Parízek P., Chobot P., Kubošek T., Patyk J., Drnda K., Chládek M. (46´Turoň J.), Kováč E., Harcek P., Pirošík L. (K), Makuka S., Špánik E. (70´Gelatka J.)