TJ TATRAN BYTČICA - OŠK BANÍK STRÁŇAVY "B" 2:1

Správca

TJ Tatran Bytčica - OŠK Baník Stráňavy "B" 2:1

Góly: Drahno P., Vojtyla F. - Ondák M., ŽK: Ondráš M., Rozhodoval: Krajník B., Počet divákov: 100

Zostava TJ Tatran Bytčica: Čuraj P., Danišek P., Drahno P. (K), Vršanský P., Dzurilla A. (81´Schmied J.), Miške M., Svetlovský F., Hošták M. (67´Gajdoš J.), Vojtyla F. (62´Belák D.), Danech P., Kašuba R.

Zostava OŠK Baník Stráňavy "B": Lajš M., Lončík P. (K), Ondráš M., Holúbek E. (60´Barošinec S.), Ondák M., Ďanovský M., Smetana T., Harciník L., Chasník M. (67´Stanco M.), Kello A., Vacek R.

Béčkari cestovali na "derby" do Bytčice. Prvý polčas sa niesol v duchu nepremenených šancí. Druhý polčas lepšie vyšiel domácim, keď otvorili skóre stretnutia v 50´minúte, avšak v 52´minúte Michal Ondák vyrovnával na 1:1. V 75´minúte opäť poslal do vedenia  Bytčicu domáci Drahno, keď strelil gól na 2:1. Béčkari tak utrpeli prvú prehru v II. triede.